2 Fabrika ile Türkiye ve Avrupa'ya Kaliteli Döküm Hizmeti

İletişim
Lokasyon
Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi
(HOSAB) 1 .cadde No:23 Nilüfer / BURSA
Bozüyük Lokasyon
Yeniçepni/Bozüyük/Bilecik

Hakkımızda

Hakkımızda 43 Yıllık Döküm Deneyimi

Kutluk Döküm, mühendis kadrosu ve deneyimli çalışanlarıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veren bir kuruluştur. Müşterilerimiz tarafından talep edilen üst düzey teknik gereksinimleri ve hizmetleri karşılayacak tesis ve bilgiye sahiptir.

Kutluk Döküm 1500 m2 kapalı 3500 m2 açık Bursa fabrikası ve 5000 m2 kapalı 11000 m2 açık alanıyla Bozüyük fabrikamızla, toplamda 2 dökümhane, 8 mühendis 49 çalışan ile sektöre hizmet vermektedir.

Misyon

Kutluk Döküm, müşterilerine kaliteli hizmet vermek için, sürekli iyileştirme ve gelişme mantığıyla yüksek kalitede döküm yapar.

Vizyon

Akılcı, sorumlu ve ilkeli anlayış ve yaklaşımımızla hizmet verdiğimiz döküm sektöründe ulusal ve uluslararası pazarda, sektör liderlerinden biri olarak markalaşmak.

Kutluk Döküm, gri dökme demir ( pik döküm ), sfero dökme demir, tüm çelik alaşımları, paslanmaz çelik, alüminyum gruplarında döküm dökmektedir. İki fabrikada da tam kapasite çalışan Kutluk Döküm, model yapımı ve parça işlenmesi konusunda da müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Ürettiğimiz ürünlerin %50 si ihraç edilmektedir. İç piyasada da sektörün önemli firmaları ile de çalışmaktayız.
Son teknoloji indüksiyon ocakları
Kum geri dönüşüm sistemleri
Kum mikserleri
Tavan vinçleri
Kumlama sistemleri
Isıl işlem fırını
Metalografi laboratuvarları firmamız bünyesinde mevcuttur.

Tarihçe Kilometre Taşları