2 Fabrika ile Türkiye ve Avrupa'ya Kaliteli Döküm Hizmeti

İletişim
Lokasyon
Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi
(HOSAB) 1 .cadde No:23 Nilüfer / BURSA
Bozüyük Lokasyon
Yeniçepni/Bozüyük/Bilecik

Bozüyük

5.000
m2 Kapalı Alan
400
Ton Aylık Döküm Kapasitesi

BozüyükYeni ve Modern Fabrikamız Bozüyük'te Hizmetinizde

Kutluk Döküm olarak, yıllardır güvenilir üretim anlayışımızla Bursa'da faaliyet gösteriyoruz. Ancak, artan üretim ihtiyacımızı karşılamak ve hizmet kalitemizi daha da yükseltmek amacıyla, yeni bir yatırım yaparak Bozüyük şehrinde modern bir fabrika kurduk. Sizlere bu yeni yatırımımız hakkında bilgi vermekten mutluluk duyuyoruz.

Yeni fabrikamız, 16.000 metrekarelik bir alana kurulmuştur. Fabrikamız 3 holden meydana gelmektedir. İçerisinde 5 adet indüksiyon ocağı, 2 adet kum mikseri, 1 adet reklamasyon makinesi, 1 adet kumlama istasyonu, 1 adet ısıl işlem fırını, 5 adet tavan vinci ve metalografi laboratuvarı bulunmaktadır.

Fabrikamızın kurulum süreci 2022 eylülde tamamlanmış ve üretim faaliyetlerine başlamış bulunmaktayız. Yeni fabrikamızda, en son teknolojik ekipmanlar kullanarak, üretim sürecimizi daha verimli hale getiriyoruz. Bu sayede, müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz. Yeni fabrikamızda, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına ürün yelpazemizi genişlettik. Yeni fabrikamızda öncelikli olarak, büyük ölçekli döküm parçaları üretmekteyiz. Bunun yanı sıra, makine parçaları, otomotiv parçaları, tarım ekipmanları parçaları gibi farklı sektörlere hitap eden ürünler de üretmekteyiz. Mevcut müşterilerimiz ile olan iş birliğimizi daha da güçlendirmeyi ve yeni müşterilerimiz ile de iş birliği yaparak, sektörde önemli bir noktaya gelmeyi hedefliyoruz. Fabrikamızdaki üretim ve kalite standartlarımızı her daim yükseltmeye gayret ediyoruz.